Čím se v ordinaci řídíme

V ordinaci MUDr. Marwana Zreiky je pro nás zásadní poskytovat svým klientům opravdu špičkovou stomatologickou péči ve všech jejích podobách. Proto své práci věnujeme maximum, ať jde jen o běžné vyšetření nebo technicky složitý zákrok. Zásadní je pro nás prevence, kterou považujeme za klíčovou součást péče o zdraví chrupu a ústní dutiny a pokaždé jí tak věnujeme stoprocentní pozornost.

Všechna ošetření provádíme s ohledem na komfort našich pacientů a myslíme i na ty, kteří zubaře nemají zrovna v oblibě. Záleží nám na tom, abyste k naší práci mohli mít důvěru, a proto ji odvádíme tak, abychom si za ní mohli v každém okamžiku stát. Po celou dobu přitom dbáme i na to, abyste jako pacienti byli adekvátně informovaní a měli na výběr dostatečné množství léčebných možností podle svých preferencí.

Že jste pro nás v centru pozornosti, se snažíme ukázat i na těch nejmenších detailech. Vyzkoušejte péči naší ordinace i Vy! Pokud jste z Velké Bíteše nebo Brněnska, stačí se nám ozvat a dohodnout se s námi na detailech. Těšíme se na Vás!