Naše kompletní služby

V ordinaci MUDr. Marwana Zreiky ve Velké Bíteši se staráme o pacienty z širokého okolí města i celého Brněnska. Přijímáme jak dospělé, tak malé pacienty a poskytujeme jim komplexní stomatologickou péči od prevence, přes běžné úkony záchovné stomatologie, až po stomatochirurgii. Ve svém oboru máme dlouholeté zkušenosti a usilujeme o poskytování špičkové péče. Věříme, že s ní budete spokojeni stejně jako stovky našich stávajících pacientů!

Preventivní péče

Na prevenci klademe v naší ordinaci zvláštní důraz. Svým pacientům doporučujeme docházet pravidelně na preventivní prohlídky, na které má každý nárok dvakrát do roka a během kterých jim pečlivě prohlédneme chrup, abychom odhalili i nenápadné příznaky počínajících onemocnění. Pravidelně provádíme rentgenové snímky a při každé prohlídce odstraňujeme pacientům zubní kámen a plak, které by jinak mohly způsobit závažná onemocnění ústní dutiny. Pacientům také rádi poradíme se všemi otázkami zubní hygieny nebo s výběrem vhodných pomůcek.

Záchovná stomatologie a endodoncie

V ordinaci se pravidelně staráme o běžná onemocnění chrupu našich pacientů. Většinu z nich tvoří lehčí zubní kazy nebo úrazy a je možné je řešit bezbolestně jednoduchým zákrokem ze záchovné stomatologie. Nejčastěji tu používáme zubní výplně, které drtivou většinu zubních kazů úspěšně zastaví. Pacienti u nás mají na výběr z řady materiálů zubních výplní – spousta z nich je navíc v ústech prakticky neviditelná.

Závažnější zubní kazy léčíme endodontickým ošetřením zubu, o něco náročnějším stomatologickým zákrokem, který spočívá v ošetření a vyplnění zubních kanálků. Vždy pečlivě dbáme na to, aby pro Vás naše ošetření nebyla zbytečně nepříjemná a naopak Vám co nejefektivněji pomohla zbavit se bolesti a začít se znovu věnovat věcem, které máte rádi.

Stomatochirurgie

MUDr. Marwan Zreika je držitelem atestace ze stomatochirurgie. Díky tomu pro pacienty zajišťuje i rozsáhlé a náročné operace chrupu a dalších částí ústní dutiny, takže není nutné dojíždět za specialistou. Stomatochirurgie dosáhne na celou řadu úkonů, na něž je běžná záchovná stomatologie krátká. Patří k nim třeba trhání obtížně dostupných zubů, jako jsou takové, které se nestihly správně prořezat a jsou kryté kostí či sliznicí. Mezi časté stomatochirurgické úkony u nás patří také operace nutné z ortodontických důvodů.